www.melenshoes.com, 2016 Yılında açtığı ticari hayata adım atan MELEN AYAKKABI ÇANTA SARACİYE  TEKSTİL PAZARLAMA  SANAYİ  VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 2022 yılında Ayakkabı ile E-Ticaret sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.Hizmet sektöründe edindiğimiz tecrübe ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız kısa süre içerisinde Türkiye'nin ve Avrupanın en çok tercih edilen E-ticaret sitelerinden biri olmayı başarmıştır.Müşterilerimizden aldığımız güçle ülkemize ve tüm dünyaya hizmet etmeyi şiar edinen firmamız "Dünyanın Lider Ayakkabı Firması" olma hedefiyle geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Unutmayın, sizler bizim için değerlisiniz.
 
 
Kalite Garantisi Melen Shoes.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.


Melen Shoes.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR